Zabiegi kosmetyczne w Szczecinie

Niektórzy sądzą, że zabiegi wykonywane w salonach kosmetycznych są drogie i nie każdy może sobie na nie pozwolić. Oczywiście część z nich rzeczywiście nie należy do najtańszych, jednak w większości przypadków są to zabiegi medycyny estetycznej. Ceny standardowych, nieinwazyjnych zabiegów są sporo niższe i może sobie na nie pozwolić większość kobiet. Poniżej podpowiedź na które z nich warto zwrócić szczególną uwagę.

Niedrogie i efektowne zabiegi wykonywane przez szczecińską specjalistkę (Świat Urody):

Henna brwi – zazwyczaj decydują się na nią panie o dość niewyraźnej linii brwi. To doskonała alternatywa dla codziennego wykonywania makijażu brwi pomadą, które trwa zwykle kilkanaście minut. Podobny efekt można uzyskać podczas zabiegu u kosmetyczki w Szczecinie, która nałoży hennę na jasne włoski, które po kilkunastu minutach staną się ciemniejsze i bardziej wyraźne. Zabieg trwa zaledwie kilkanaście minut a jego koszt nie powinien przekroczyć 15 złotych.

Przedłużanie rzęs – czyli zabieg mający służyć podkreśleniu oka bez konieczności użycia tuszu do rzęs. Gabinety kosmetyczne mają w swojej ofercie różne metody przedłużania rzęs, m. in. 1:1, 2:1, 3:1, ale także efekt Hollywood czyli bardzo długie i gęste rzęsy. Najczęściej wybieraną metodą jest 1:1 – kosmetyczka przykleja jedną sztuczną rzęsę: syntetyczną lub z norki, do jednej rzęsy klientki. Dzięki temu efekt jest naturalny. Czas samego zabiegu jest uzależniony od wybranej metody i wprawy osoby przedłużającej, może trwać od 1, 5 do nawet 3, 5 godziny. Cena przedłużenia rzęs o kosmetyczki w Szczecinie to około 120 złotych.

Manicure hybrydowy – który już od dłuższego czasu zaczyna wypierać tradycyjny manicure. Dzięki użyciu specjalnych lakierów, które po nałożeniu na płytkę paznokcia trzeba utwardzić w przeznaczonej do tego lampie LED. Wykonany manicure trzyma się na paznokciach zdecydowanie dłużej od tego wykonywanego tradycyjną metodą, bowiem można go nosić przez kilka tygodni – nawet do 4. Nie ma ograniczeń co do wykonywania różnorodnych zdobień, możliwe jest również wykonanie klasycznego manikiuru francuskiego. Koszt wykonania jednokolorowego manicure hybrydowego w Szczecinie to 50-70 złotych. Niezależnie od tego na jaki zabieg się zdecyduje warto poszukać w sieci sprawdzonego salonu kosmetycznego, aby wizyta w nim była przyjemna i dała oczekiwane rezultaty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>