Rzęsy na każdą okazję

Każda okazja jest dobra, żeby wyglądać pięknie, wyjątkowo i zjawiskowo. Makijaż oczu jest tym elementem makijażu, który daje zawsze największy efekt. Dlatego w przypadku większych wyjść nie obędzie się bez wachlarza pięknych rzęs. Nie każda kobieta jednak może się takim wachlarzem poszczycić. Większość z nas ma niestety rzęsy osłabione ciągłym malowaniem. Co w takim razie zrobić, aby w tym wyjątkowym dniu zabłysnąć? Ciekawą alternatywą zarówno dla kobiet mających wątłe rzęsy jak i dla tych, których rzęsy są ładne, jest przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą jeden do jednego. Metoda ta polega na przyklejaniu pojedynczych różnej grubości, długości a nawet różnego koloru rzęs do naszych naturalnych. Zabiegu tego  dokonuje wykwalifikowana kosmetyczka.

Wrocław jest miejscem, w którym każdy salon kosmetyczny [https://swiaturody.com/wroclaw,kosmetyczka,9.html] oferuje całą gamę rozwiązań kolorystycznych i nie tylko. Jeżeli zatem klientce zależy na naturalnym wyglądzie pięknych rzęs, zostają one lekko przedłużone i pogrubione. Natomiast jeśli chce ona wyglądać zjawiskowo w innym znaczeniu, bardziej może teatralnym, kosmetyczka zaproponuje odważniejsze rozwiązania.

Sam zabieg przedłużania rzęs trwa dosyć długo, bo nawet do dwóch godzin, w trakcie których klientka leży nieruchomo na fotelu kosmetycznym z zamkniętymi oczami i sklejoną dolną partią rzęs. Sam zabieg jest zatem w pełni bezpieczny i bezbolesny, może jednak wywoływać pewien dyskomfort ze względu na czas trwania i pozycję, jaką należy przyjąć. Nie ulega jednak wątpliwości, że warto się go podjąć, gdyż efekt pięknych rzęs utrzymuje się później nawet do czterech tygodni, po których rzęsy należy uzupełnić. Sam zabieg jest również dosyć kosztowny. W zależności bowiem od miejsca, jego cena może się wahać w granicach od 150 do nawet 200 złotych. Uzupełnianie jest oczywiście nieco tańsze, choć wymaga równie dużo czasu i cierpliwości, co w przypadku regularnego stosowania tej metody może znacznie obciążyć domowy budżet. Jednak raz na jakiś czas, udając się na jakąś szczególnie ważną uroczystość, warto zabłysnąć w towarzystwie i poczuć się naprawdę wyjątkowo. Każda kobieta bowiem wie, że aby dane wyjście można było uznać za udane, ona sama musi się czuć zarówno komfortowo jak i pięknie. Nie obędzie się zatem bez doskonałego makijażu, którego uzupełnieniem będą piękne rzęsy.

One thought on “Rzęsy na każdą okazję

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>